Përleshje gjatë ndeshjes Delvina-Butrinti/ Goditet me grushte arbitri dhe ndërpritet sfida

0
98

Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur gjatë ndeshjes së sotme, Delvina-Butrinti, ku gjyqtari i ndeshjes është qëlluar me grushte në minutën e 15′.

Tifozët kanë tentuar të hynë me forcë në fushë, ku përveç përplasjes mes tyre, kanë hedhur edhe shashka apo gjëra të tjera të forta në fushë.

pas goditjes së gjyqtarit me grushte, është ndërprerë edhe sfida Delvina-Butrinti.

Lërrë një Përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu