Flamurtari fiton 2-0 mbarsia ishin vajzat tifoze në stadium (Foto\Video)

0
162

Shembulli qe ne stadium nuk fitohet duke share dhe ofenduar.

Shembulli I nje ndeshje futbolli te bukur dhe mbi te gjitha te shijuar nga tifozeria.

Kjo lloj tifozerie eshte mbeshtetje per ekipin. Bravo dhe faleminderit shkollave te qytetit qe u angazhuan per te ardhur ne stadium.

Faleminderit gjithe nxenesve qe brohoriten dhe mbeshteten ekipin.

Ne stadium nuk ka nevoj per fjalor jashte normave, as per presion me fyerje.

Ndeshja mes Flamurtarit dhe Vllaznise sapo i dha nje mesim gjithe tifozerive.

Bravo Vlora. Sigurishte qe ka nje liste te gjate te gjerave te bukura qe une pash sot ne stadium.

Por fatkeqesishte ka edhe te shemtuara, ose me sakte ishte vetem nje gje e shemtuar.

E mbase mire do ishte te mos e permendja fare, por qe gjerat te behen me mire duhen thene edhe ato qe sna pelqejne. Vershellimat ndaj lojtarit te Vllaznise, Vucaj , kur la fushen e lojes.

Une personalishte do ti kerkoja shume ndjes ne emer te tifozerise vlonjate.

Por kemi ende pune per tu permiresuar E le te perqendrohemi tek te mirat e kesaj ndeshje.

Faleminderit Flamurtar. Vllaznise I uroj fitore ne ndeshjet e rradhes.

Lërrë një Përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu