Lucia hap këmbët dhe ju tregon atë që keni ëndërruar gjithnjë… FOTO +18

0
613

Lucia Rubio është njëra ndër modelet më të njohura në botë për momentin dhe po i ngjit shkallët e suksesit në mënyrë të rrufeshme.

Starti i karrierës së saj u shënua pas disa punëve të vogla, por famën më të madhe ajo e mori me rolin e saj të ri në revistën Playboy.

Duhet t’ju bëjmë me dije, se Lucia ka qenë e fejuara e futbollistit Mauricio Isla.

Lërrë një Përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu