Tashmë është bërë mjaft e njohur për fotot dhe linjat e saj shpërthyese. “Kallashi AK47”

0
843

Edhe po mos t’a kujtosh si fytyrë, emri Kallashit dhe të

e saj që dridhen, të sjellin menjëherë në mend kërcimtaren e klubeve të natës në Kosovë.

Ajo vazhdon të jetë po aq e ingranuar në punë, sa që këtë herë ka dalë ‘topless’. Por, këtë zhveshje që shumëkush do t’a quante haram apo mëkat, për Kallashin duket si një formë faljeje, me të cilën justifikohet përpara atyre që e gjykojnë.

Lërrë një Përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu