Demi Rose përfundimisht ka vendosur t’i çmend të gjithë ndjekësit e saj në Instagram.

Është vetëm 22-vjeçare, por ajo ka gjashtë mijë ndjekës në Instagram dhe kjo falë linjave të saj bombastike të cilat aspak nuk heziton t’i shfaq, transmeton flashnews.info

E për të festuar këtë moment kur ajo ka arritur gjithë këta ndjekës në Instagram, Demi Rose ka zgjedhur një mënyrë tejet provokuese për t’i falënderuar.

Zeshkania seksi ka vendosur që me një fotografi krejtësisht lakuriq e shtrirë në shtrat e duke mbajtur gjoksin me duar.

“6 milionë ndjekës? Faleminderit për të gjithë dashurinë tuaj, ju vlerësoj të gjithëve”, ka shkruar Demi.

Kjo fotografi brenda pak orëve ka marr pëlqime të shumta.

Lërrë një Përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu